Голема машки конференција за џинови на NYујорк Флан

Голема машки конференција за џинови на NYујорк Флан

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Поддржете го вашиот тим со оваа удобна облека за спиење на тимот. Носете ја вашата облека за спиење на логото на удобниот тим додека го гледате омилениот тим на НФЛ или облечете ја во играта и покажете ја вистинската гордост. НФЛ Големи машки NYујорк гигант конференција Фланел за спиење : 55% памук/45% полиестер. Влечење еластична лента за половината. Карирано печатење. Везење на логото на тимот. Затворање на копчињата предно размавта. Панталони со пижами. Машинско миење ладно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата