Мажи Облека Краток Ракав Слободно Време Маица Хаваи Крајбрежни Панталони Шорцеви Печатени Плажа Улична Облека Одмор Мека Дома Носат Машки Облека Во Собата

Мажи Облека Краток Ракав Слободно Време Маица Хаваи Крајбрежни Панталони Шорцеви Печатени Плажа Улична Облека Одмор Мека Дома

Во магацинот.
DEN 975.84
Тековен:

Големина : XS Биста : 114cm/44.88" Половината : 81cm/31.89" Колк : 100cm/39.37" Рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 20.5 cm/8.07" Должина : 74cm/29.13" Долна Должина : 50.5 cm/19.88" Големина : S Биста : 119cm/46,85" половината : 84см/33,07" колк : 108см/42,52" рамо : 51,5 См/20,28" ракав : 21,5 см/8,46" должина : 76см/29,92" должина на дното : 52см/20,47" Големина : м Биста : 125см/49,21" Половината : 87см/34,25" колк : 116см/45,67" рамо : 54см/21,26" ракав : 22,5 См/8,86" должина : 78см/30,71" должина на Дното : 53,5 см/21,06" големина : л биста : 131см/51,57" половината : 90см/35,43" Колк : 124см/48,82" рамо : 56,5 см/22,24" ракав : 23,5 см/9,25" должина : 80см/31,50" должина на дното : 55см/21,65" големина : xl биста : 137см/53,94" половината : 93см/36,61" колк : 132см/51,97" Рамо : 59см/23,23" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 82см/32,28" должина на дното : 56,5 См/22,24" големина : ххл биста : 143см/56,30" половината : 96см/37,80" колк : 140см/55,12" рамо : 61,5 См/24,21" ракав : 25,5 См/10,04" должина : 84см/33,07" должина на дното : 58см/22,83" големина : хххл биста : 146см/57,48" Половината : 99см/38,98" колк : 148см/58,27" Рамо : 63см/24,80" ракав : 27см/10,63" должина : 85,5 см/33,66" должина на долниот дел : 59,5 см/23,43" € Материјал + -машки 2 парчиња тренерки Облека е направена со убав квалитет ткаенина се користи во овој сет е релативно Дебела за живееле во чувство и дише и еластична овозможувајќи флексибилно движење низ торзото и arms.It фаќа класичен и гроздобер стил,обезбедувајќи ви елегантна и модна атмосфера.●Дизајн● - без разлика како да одговарате на комплетот од 2 парчиња модни мажи, изгледа многу привлечно.®Прилика-машки дводелен комплет со пар капи, мокасини и завршете со очила за сонце за паметно-ретро атмосфера. Совршено за дома, спиење, секојдневно секојдневно, спорт, теретана, трчање, јога, забава, вежбање, фитнес, коктел, вежбање или патување во секоја сезона од зима до пролет.Овој комплет летни шорцеви е идеален за секојдневна облека, одмор, плажа, крстарење, забава, музички фестивали, камп, активности на отворено, одличен подарок за себе, вашиот сопруг, татко, син и момче. Ве молиме погледнете ги Нашите Детали Мерења На Големината пред купувањето. Ако имате прашања претходно кошули за мажи природна текстура, лесна и дише,ладна и удобна за допир.

Параметри на производот

Стоката во категоријата