Почиста Машина, Машина за Чистење 500mah Батерија Компактен Лесен ЗА Ракување СТОМАЧНИ МУСКУЛИ За Службено Патување Розова, Бела, Сина, Зелена

Почиста Машина, Машина за Чистење 500mah Батерија Компактен Лесен ЗА Ракување СТОМАЧНИ МУСКУЛИ За Службено Патување Розова,

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Почиста Машина, Машина за Чистење 500mah Батерија Компактен Лесен ЗА Ракување ABS ЗА Службено Патување розова,Бела,Сина,Зелена Спецификација : Тип На Ставка : Почиста Машинаматеријал : ABSBattery : 1 x AAA 500mah вклучен номинален Напон : 1,5 VWeight : Прибл. 82g / 2.9 oz Пакет Листа : 1 сет x Почиста Машина1 x Клип1 x Клип Кутија За Складирање 1 x aaa Батерија 1 x Англиски Инструкции Целокупно Чистење : чистењето произведува мали рафали на меурчиња кои ги отстрануваат дамките од контактните леќи од сите страни за краток временски период без да предизвикаат оштетување. Пренослива Големина : средството за чистење е лесно, преносливо, тешко носење и лесно се чисти, така што можете да го носите во ранецот, џебот или чантата. Апс Домување : школка на чистачот е направена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, која е лесна и отпорна на абење и се чувствува на допир.

Параметри на производот

Стоката во категоријата