Јаже За замав Дрво Замав Јажиња Импровизирана Лежалка Стол Ремени Виси Јаже Прилагодлив Најлон Јаже

Јаже За замав Дрво Замав Јажиња Импровизирана Лежалка Стол Ремени Виси Јаже Прилагодлив Најлон Јаже

Во магацинот.
DEN 879.84
Тековен:

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Ова е професионално и практично јаже за нишање. Главно е направен од најлон и јп материјали. Тој е безбеден и издржлив, има добра носивост и може да се користи за замавнување на суспензијата. Има разумен дизајн, лесен за инсталирање, едноставен и практичен. Тоа е одличен комплет за јаже. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : ЈП, Најлон. - Големина : 182,00Х4, 80Х2, 00см/71, 53Х1, 89Х0, 79ин. - Јажето за нишање е изработено од силен најлон кој може да издржи сурови зими и лета. - Лесен за употреба, едноставно превртете го ременот преку завртката или зракот и прицврстете го на безбедносната кука за заклучување на вртењето и можете да го инсталирате синџирот за нишање или јажето. - Прилагодливото јаже ви овозможува да ја прилагодите секоја должина за да одговара на замав или импровизирана лежалка. - Не само како висечки ремен за дрво, туку и како заменливо јаже за скршен замав/импровизирана лежалка/висечки стол. - Погоден за повеќето видови замав, како што се стол за нишање, лулашки на импровизирана лежалка, класични лулашки на дрвја итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата