Карен Скот Жените Плус Памук Контраст Трим Екипажот Џемпер Црвена 2x

Карен Скот Жените Плус Памук Контраст Трим Екипажот Џемпер Црвена 2x

Во магацинот.
DEN 527.84
Тековен:

Наместете ја вашата гардероба со џемпер од памучна туника на Карен Скот со плус големина. Неговите опуштени линии се освежуваат со ролна-вратот, детали за цвест и ракави исечени со јазичиња. Женски Екипаж Џемпер. Памук. Контраст Трим Пуловер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата