Ломбарди Везени Монограм Суета Столче

Ломбарди Везени Монограм Суета Столче

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Тежина Капацитет (фунти) : 200. 2. Висина На Седиштето : 19. Оваа Везена Монограмска Столица од Ломбарди додава уникатност и личен допир на вашиот домашен декор. Оваа шармантна столица е разноврсна за секоја од вашите простории-суета, влез или дополнително седење. ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Севкупно : 19 ""Х х 16 ""В х 15 "" Д . ТАПАЦИРАН . 1. Тапацир Материјал : Лен Мешавина. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Тежина Капацитет : 200 фунти. 2. Надворешна Употреба : Број 3. Материјал За Рамка : Цврсто Дрво. КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Рачно нанесени глави за нокти. ТЕЖИНИ И ДИМЕНЗИИ . 1. Севкупно : 19 ""Х х 16 ""В х 15 "" Д.2. Седиште : 19 "" Х.3. Вкупна Тежина На Производот : 10 фунти. КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Број На Столици : 1. 2. Боја : Антички Бел. 3. Материјал За Рамка : Цврсто Дрво. 4. Рамка Дрво Видови : Бука. 5. Тапациран : Да. 6. Тапацир Материјал : Лен Мешавина. 7. Детали За Материјалот За Тапацир : 65% Лен 35% Памук. 8. Материјал На Седиштето : Метал. 9. Надворешна Употреба : Број 10. Основен Тип : Нозе. 11. Тежина Капацитет : 200 Фунти. 12. Намерно Вознемирувачки Тип : Палто/Боја Вознемирувачки. 13. Добавувач Наменета И Одобрена Употреба : Станбена Употреба. 14. Земја На Потекло : Кина. СОБРАНИЕ . 1. Потребно Е Собрание За Возрасни : Да. ГАРАНЦИЈА . 1. Комерцијална Гаранција : Да. 2. Гаранција На Производот : Да. 3. Должина на гаранцијата : 90 Дена Тапациран : Да, Генерално : 19 ""H x 16"" W x 15"" D. Генерално : 19"" H x 16"" W x 15 "" D, Капацитет На Тежина : 200 фунти. Комерцијална Гаранција : Да, Потребно Е Собрание За Возрасни : Да. Материјал На Седиштето : Метал, Надворешна Употреба : Не. Висина На седиштето : 19, Капацитет На Тежина( фунти) : 200.

Параметри на производот

Стоката во категоријата