Универзален Држач За Шишиња За Бебиња Држач За Свиткување За Чаши Клип Флексибилна Полица За Шишиња За Бебиња Држач За Шишиња За Вода Внатрешни Додатоци На Отворен

Универзален Држач За Шишиња За Бебиња Држач За Свиткување За Чаши Клип Флексибилна Полица За Шишиња За Бебиња Држач За Шишиња

Во магацинот.
DEN 1011.20
Тековен:

Опис. Овој држач за чаши е едноставен, но корисен. Дизајн на ротација од повеќе степени, може да се прилагоди на кој било агол што го сакате, лесен за инсталирање, брзо склопување и расклопување без никакви алатки. Издржлив и достапен, држете го шишето за бебиња стабилно и заштедете време и енергија за да го држите шишето за бебиња цело време. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : 76 х 6 х 8,5 см. - Со прилагодлив клип. Погоден за планински велосипеди, велосипеди, инвалидски колички и повеќето колички за бебиња за лесно носење шишиња со вода. -Силиконска подлога што не се лизга се додава на држачот за шишиња за да се држи стабилно додека е за активност на отворено. стегите можат безбедно да се прицврстат на прачката без да паднат. - Моќен партнер кој може да го држи шишето за бебиња. - Долг И Свитлив Дизајн, со тежина до 200мл шише со капацитет, издржлив и практичен за повеќето шишиња за бебиња. - Заградата е со дизајн на ротација од повеќе степени, може да се прилагоди на кој било агол што сакате, лесен за инсталирање. - Заштедете време и енергија за постојано држење на шишето за бебиња. Со прилагодлив клип. Погоден за планински велосипеди, велосипеди, инвалидски колички и повеќето колички за бебиња за лесно носење шишиња со вода. |Силиконска подлога што не се лизга се додава на држачот за шишиња за да се држи стабилно додека е за активност на отворено. стегите можат безбедно да се прицврстат на прачката без да паднат. - Моќен партнер кој може да го држи шишето за бебиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата