Жените Плус Големина Божиќ Облека За Спиење Меки Чипка Долна Облека Фустан Г-Стринг Долна Облека Хемиза

Жените Плус Големина Божиќ Облека За Спиење Меки Чипка Долна Облека Фустан Г-Стринг Долна Облека Хемиза

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Добредојдовте НА VSNOW, се надевам дека ќе имаат добар шопинг!. Секси и стилски Плус Големина Женски Божиќ Долна Облека Во собата. Оваа ставка е изработена од мек полиестер и спандекс материјал. Меката ткаенина е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата. Мекиот дизајн на вештачко крзно и чипка ве прави поелегантни и шармантни. Совршено за Божиќна Ноќ, Бадник, дневна ноќ, забава, ноќ на меден месец, брачни ноќи, забава со пижами, годишнини, денот на вљубените, спална соба, спиење, капење или специјални ноќи. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно. Ве молиме побарајте повеќе од нашите производи. Божиќна Тема. Женска Долна Облека Со Плус Големина, Секси Облека За Спиење, Бебешка Кукла. Меки V Вратот. Чипка Спојување. Погледнете Низ Чист Фустан. Мини Кратка Должина. Женска Долна Облека Со Плус Големина, Секси Облека За Спиење, Бебешка Кукла.

Параметри на производот

Стоката во категоријата