Хадсон Френклин Геометриски Дијаманти Бушава Област Килим, Слонова Коска Греј, 5'1 7'6

Хадсон Френклин Геометриски Дијаманти Бушава Област Килим, Слонова Коска Греј, 5'1 7'6

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови.Продавница Safavieh на . За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Големина : 5'1" х 7 '6". Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.Колекцијата На Килими Хадсон Шаг Лесна Нега Бушави стариот светски стил на марокански дизајни на плочки доаѓа во домашниот декор во класичниот современ изглед на Овој Хадсон Шаг Од Сафавиех. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Подлогата содржи јута и латекс, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање. Издржлива конструкција, овие килими се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Достапно во повеќе големини. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Боја : Слонова Коска/Сива.

Параметри на производот

Стоката во категоријата