Јога Никне Бебе И Мало Девојче Памучни Фустани Со Долги Ракави 2пк, Златна Врска, 3 Месеци

Јога Никне Бебе И Мало Девојче Памучни Фустани Со Долги Ракави 2пк, Златна Врска, 3 Месеци

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Јога Никне памучни фустани се направени од 100 проценти памук со блокирање и совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се совршени облеки за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени од врвни ткаенини и најзгодна конструкција за лесно вклучување и лесно исклучување. Јога Никне нуди и долг ракав и краток ракав и големини ДО 5 T. Јога Никне Бебе И Мало Девојче Памук Долги Ракави Фустани 2pk, Златна Врска е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Комплет координативни фустани со кратки ракави. Супер мек памук за блокирање. Забавни отпечатоци и дезени за вашето мало девојче. Големини достапни ДО 5 T. Машина За Перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата