Волшебни Инспирации Памучна Патка 45 Медалјон Сина Боја Шиење Ткаенина од Дворот

Волшебни Инспирации Памучна Патка 45 Медалјон Сина Боја Шиење Ткаенина од Дворот

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Верувајте Му На Вејверли за вашите потреби за ткаенина. Волшебни Инспирации 100% ткаенина Од памучна патка, ткаенина За Ватирање, Домашен Декор, 45", 180 GSM : 100 проценти Памучна патка ширина : 45"Тежина : 180 GSMCanvas, Одлична ткаенина за украсување на домот, надворешна ткаенина и ватирање во целосни зголемувања на дворот нарачките за множители од еден двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата