Терека 1 диа. Страна Завеса прачка долго-Бронза

Терека 1 диа. Страна Завеса прачка долго-Бронза

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Овој пар на странични завеси од 1 инчи се совршени за да ја направат големата соба помала или обратно и ќе додадат елегантен допир на вашиот декор. Појавување на единечни прачки и двојни прачки се достапни и се продаваат одделно. Вклучува две 1 во. прилагодлива прачка, два комплети завршни работи, четири странични држачи за монтирање и хардвер за монтирање. Прачка проекција : 3.625 во. Дијаметар на завршна Прачка од челична прачка и смола : 1" Конечно мерење : 3-1/2"W x 2-1/2"H x 2-1/2"D должина на Прачка : 12-20 инчи Боја : Бронза Направена во Тајван.

Параметри на производот

Стоката во категоријата