И Труматеријалност Лента Резервоар

И Труматеријалност Лента Резервоар

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Бидете без напор шик во бременоста со овој резервоар за породилни ленти од Времето И Тру. Одликувајќи се со елече без ракави со деколте со лажичка, овој резервоар ќе ве одржува ладни кога времето ќе се загрее. Изработен од лесна плетена ткаенина од дрес со навестување на истегнување, тој е издржлив и мек на допир за да ви биде удобен цел ден. Еластичното рушење на страните го прегрнува телото и создава форма што може да му ласка на вашиот удар. Должината на туниката нуди поголема покриеност, совршена за носење преку шорцеви и хеланки. Времето и Тру нудат навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот живот кој постојано се развива. Секогаш ќе имате парче што ќе одговара на местото каде што сте, додека исто така го славите вашето вистинско јас. Време И Тру Породилно Лента Резервоар : 92% полиестер, 8% спандекс. Женски резервоар за мајчинство. Без ракави. Собрани еластични ширинг на страни. Лажичка деколте. Цела шема на ленти. Должина на туника. Достапно во различни бои. Машинско перење нежен циклус ладно внатре одделно или со слични бои, белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско, ниско железо доколку е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата