Цезар Мала Раса Ротирачка Пилешко И Пролетен Зеленчук Сува Храна За Кучиња Возрасни, Лб. Торба

Цезар Мала Раса Ротирачка Пилешко И Пролетен Зеленчук Сува Храна За Кучиња Возрасни, Лб. Торба

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Дајте му на вашето куче место на масата за вечера СО Вкус На Цезар Филе Мињон и Пролетен Зеленчук Украсете Сува Храна за Кучиња. Направено со вистинско говедско месо како прва состојка, оваа гурманска храна за кучиња содржи нежни парчиња што ќе го натераат вашето куче да танцува околу нивниот сад да дојде на вечера. Цезар Храната За Кучиња е исто така вкусно изработена со 26 хранливи материи малите кучиња треба да останат здрави. Послужете го вашиот мал крзнен придружник солен и хранлив оброк со Храна ЗА Кучиња ЦЕЗАР. Комплетен и избалансиран оброк направен со нежни парчиња кои лесно се џвакаат и крцкави кибли. Содржи 26 основни хранливи материи кои го поддржуваат здравјето на малите раси, создавајќи среќни и здрави кучиња. Вклучува кибли Во Форма На Н што помага да се спречи таложење на плаки и ја поддржува хигиената на забите. Совршена рамнотежа на вкус и исхрана без вештачки вкусови, полнила или фруктозен сируп од пченка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата