Пурина Про Планирајте Сува Храна За Кучиња За Возрасни Кучиња, Високо Протеини, Чувствителен Стомак, Лосос И Ориз, лб Торба

Пурина Про Планирајте Сува Храна За Кучиња За Возрасни Кучиња, Високо Протеини, Чувствителен Стомак, Лосос И Ориз, лб Торба

Во магацинот.
DEN 479.68
Тековен:

Формула за храна за кучиња со висока содржина на протеини, со вистински лосос како прва состојка, направена без вештачки бои или вкусови. Дајте му на вашето куче специјализирана исхрана што му е потребна и одличниот вкус што го посакува Со Пурина Про Планирајте Специјализирана храна за кучиња. Нашата СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА платформа нуди повеќе производи за поддршка на вашето куче бидејќи се менуваат неговите нутритивни потреби, како и за негување нови кучиња што ги додавате на вашето семејство со свои уникатни потреби. Формулиран без пченка, пченица или соја, оваа кучешка каша вклучува овесен оброк и ориз како извори на лесно сварливи јаглехидрати за вашето куче. Оваа чувствителна формула за стомак и кожа, со лосос богат со хранливи материи за храна за кучиња како прва состојка, гарантира дека секој залак спакува моќно вкусен вкус на храна за кучиња со висока содржина на протеини поддржан од основната исхрана за храна за возрасни кучиња за да помогне во поддршката на кожата и стомакот на вашето куче, како и целата негова благосостојба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата