Капри Алатки Питман Рака Вратоврска Прачка Крајот Извлекувач

Капри Алатки Питман Рака Вратоврска Прачка Крајот Извлекувач

Во магацинот.
DEN 2879.84
Тековен:

Лесно ги отстранува рацете на питман од повеќето автомобили и лесни камиони и направени за тешки апликации. Доаѓа со завршница отпорна на ' рѓа и е придружена со извонредна ограничена доживотна гаранција. Материјалите се фалсификувани и термички обработени за издржливост и цврстина. Лесно ги отстранува рацете на питман од повеќето автомобили и лесни камиони. Направени за тешки апликации. Доаѓа со завршница отпорна на ' рѓа. Придружено со извонредна ограничена доживотна гаранција. Капка-фалсификувани и термички обработени за издржливост и сила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата