Чудо на нација јуниори Училишна униформа истегнување на слаби панталони, големини 3-15

Чудо на нација јуниори Училишна униформа истегнување на слаби панталони, големини 3-15

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Wonder Nation Juniors School Uniform Stright Twill Skinny Pants се дизајнирани за мода и удобност во мека ткаенина од Twill Twill што се намалува, избледи и отпорни на брчки. Достапни во три одобрени бои на униформа, тие се совршени за секое јавно или приватно училиште со јамки за појас и четири функционални џебови. Запомнете да машината измијте ладно и таа ќе остане остри на училиште уште подолго. Само на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс истегнување. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Ципер лета со предно затворање на копчето. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови за заварување. Карактеристики : јамки на ременот; Брчка, смалување и избледена од ткаенина. Училишна униформа се протега на слаби панталони за јуниори од чудо нација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата