Холистички Изберете Сува Храна За Кучиња Без Природно Жито, Рецепт За Дебонирана Мисирка И Леќа, Торба Од 24 Килограми

Холистички Изберете Сува Храна За Кучиња Без Природно Жито, Рецепт За Дебонирана Мисирка И Леќа, Торба Од 24 Килограми

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Холистички Изберете Сува Храна За Кучиња Без Природно Зрно Дебонирана Мисирка И Рецепт за Леќа е сува храна за кучиња без природно жито формулирана со нашиот уникатен Систем за Поддршка на Здравјето на Дигестивниот Систем, вклучувајќи активни пробиотици, здрави влакна и дигестивни digими. Кога се комбинира со нашите други висококвалитетни, природни состојки, овој рецепт поддржува апсорпција и искористување на виталните хранливи материи низ целото тело на вашето куче. Вашето куче ќе изгледа и ќе се чувствува здраво одвнатре кон надвор. ДИГЕСТИВНО ЗДРАВЈЕ : Оптимално ниво на протеини плус пребиотици и пробиотици, дигестивни digими и диетални влакна во оваа храна за кучиња го подобруваат варењето на вашето куче. ЗДРАВА КОЖА и КАПУТ : Омега 3 масни киселини од масло од лосос и ленено семе за поддршка на здрава кожа и палто. ЗДРАВЈЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО : Поддржано од омега масни киселини, антиоксиданси, глукозамин, пробиотици и таурин за здраво срце. КВАЛИТЕТНА ИСХРАНА : ние изработуваме вкусни природни рецепти со здрави состојки што ќе ги сака вашето кученце, избрани за нивните нутритивни придобивки. ПРОИЗВЕДЕНИ СО ГОРДОСТ : ние го подготвуваме секој рецепт за суви кибли во нашата најсовремена установа Во Индијана користејќи ги само најдобрите состојки од глобално ниво, за да изработиме вкусни природни рецепти со здрави состојки избрани за нивните нутритивни придобивки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата