LG Clear The Phone Case LG V Clear Bumper Case со заштита од перниче за воздух во чиста морнарица

LG Clear The Phone Case LG V Clear Bumper Case со заштита од перниче за воздух во чиста морнарица

Во магацинот.
DEN 175.68
Тековен:

LG V20 Clear Phone Cays. Направено од кристален браник на рабовите и технологијата за апсорпција на шок на перничињата на аглите. Оваа висококвалитетна, уникатна јасен телефонски случаи, исто така, нуди тенок и ултра елегантен случај, додава скоро нула тежина на вашиот телефон и неверојатно јасен случај, го истакнува дизајнот на вашиот телефон. Посебниот производ дополнително има заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и гребење и прегратки на секој агол на вашиот телефон и ви овозможува да добиете подобар зафат. Исто така, доаѓа со прецизни прекини за приклучокот за слушалки, а други функционални пристаништа, овој чист телефонски случај V20 5,7 инчи чиста кутија за браник со заштита од перница во чиста морнарица е одлично јасни телефонски случаи, случаи на перничиња за воздух во Реико по намалена цена под 10 долари под 10 долари под 10 долари под 10 долари Не можете да пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 0,56 x 0,00 x 3,29 инчи и тежи 0,12 фунти. Овој јасен телефонски случај V20 5,7 инчи чист случај на браник со заштита од перничиња во воздухот во чиста морнарица е јасна ставка за телефонски случаи од нашите колекции на случаи на перничиња во Reiko Air, кои доаѓаат со целосна гаранција за задоволство. Направено од кристален браник на рабовите и технологијата за апсорпција на шок на перничињата на аглите. Тенок и ултра елегантен случај додава скоро нула тежина на вашиот телефон. Неверојатно јасен случај, го истакнува дизајнот на вашиот телефон. Овозможува заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и гребење. Прегратки на секој агол на вашиот телефон и ви овозможува да добиете подобар зафат. Прецизни исечоци за приклучокот за слушалки и други функционални порти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата