СТУПЕЛ ДОМ ДЕЦОР ИНДУСТРИИ есен добредојде есенска жетва за венци на венец, црн врамен дизајн од Андреа Тачиера

СТУПЕЛ ДОМ ДЕЦОР ИНДУСТРИИ есен добредојде есенска жетва за венци на венец, црн врамен дизајн од Андреа Тачиера

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Андреа Тачира.

Параметри на производот

Стоката во категоријата