СТУПЕЛ Осамено дрво од диви цвеќиња од ливада фотографија од црна пловичка врамена уметничка печатена wallидна уметност

СТУПЕЛ Осамено дрво од диви цвеќиња од ливада фотографија од црна пловичка врамена уметничка печатена wallидна уметност

Во магацинот.
DEN 719.84
Тековен:

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : растение, дрво, на отворено, поле, трева, природа, стебло на дрво, сценографија, пејзаж, даб. Дизајн од Рик Берк.

Параметри на производот

Стоката во категоријата