Добро Ткаени Мајами Јавор Бранови Модерна Област Килим, Црвено

Добро Ткаени Мајами Јавор Бранови Модерна Област Килим, Црвено

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Колекцијата Во Мајами претставува крајна вредност, бескомпромисен стил по пристапни цени. Топлите неутрални тонови и нежните бои се вткаени во мек, 0,35-инчен полипропиленски куп БЦФ. Широк спектар на големини и разновидност на дезени од традиционални цветни и Југозападни до ултра модерни геометриски и решетки значи дека можете да поставите Килим Од Мајами насекаде. Добро Ткаени Мајами Јавор Бранови Модерна Област Килим, Црвена : Стил : модерна, современа, апстрактни вител бранови шема. Големина : 5 'х 7'. Боја : црвена, беж и слонова коска област килим. Мек 0,35" низок куп полипропилен БЦФ. Поддршката од 100 проценти од јута е безбедна за дрвени подови. Сите 4 страни на килимот се наредени за подобрена издржливост. Машина произведена Во Турција. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач. Лесно за чистење; не мијте машина; не избелувајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата