Правда Девојки за празници за празници за надавање графичка маица со долг ракав и сет на облеки со 2 парчиња, големини XS-XLP

Правда Девојки за празници за празници за надавање графичка маица со долг ракав и сет на облеки со 2 парчиња, големини XS-XLP

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Вашата спортска модарија ќе ја сака празничката за правда за девојчиња, да дава активна маица со долг ракав и сет на облеки со 2 парчиња со нозе! Ова чудесно дуо има спортско инспирирано лого и координативни хеланки- правејќи го ова совршен додаток на зимската гардероба на вашата мода! Измешајте и совпаѓајте се со нејзината омилена опрема за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 60% памук, 40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пакетот вклучува : графичка маица со долги ракави и координативни хеланки. ФИТ : Опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на влечење. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Врвни карактеристики : сјајни графики, спортови инспирирани ленти на ногата. Крајни карактеристики : Еластична лента за половината, сеопфатна поставена графика. Правда празник надава активна маица со долг ракав и нозе со 2 парчиња облека поставени за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата