Ханес Момчиња Училиште Униформа 4 - Екосмарт Џерси Поло Маица

Ханес Момчиња Училиште Униформа 4 - Екосмарт Џерси Поло Маица

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

5.2 мл./yd2, претходно намален 50/50 памук/полиестермодиран со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња заварена јака и ребрести манжетни чиста готова плоча со две бисерни копчиња етикета за следење на cpsia во согласност со преминот кон откинување на етикетата 50% памук, 50% полиестер; направен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; јака за заварување; чиста готова плоча со две бисерни копчиња; плетени манжетни со ребра; долен раб со двојна игла; компатибилен со кпсија;.

Параметри на производот

Стоката во категоријата