Чудата на женската кошула со полу-копчиња

Чудата на женската кошула со полу-копчиња

Во магацинот.
DEN 348.16
Тековен:

Класичен кошула што е некако повеќе. Стилската верзија на C. Wonder на овој класичен изглед има свиленкаста чувство, ласкаво вклопување и ох-јас штотуку се тресев-оваа вибрација што ве одржува да изгледате без напор сензационално цел ден .. или цела ноќ. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10.5 "и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : 39" Долга од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер со плоча од полу-копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ширење јака; само-вратен појас; заоблен полите; печатење на сите. Еден дел луксуз. Еден дел случајно : преземањето на класиците и да ги направите модерни најважни работи започнува со удобност . женски печатен половина фустан од плакети од C. Wonder. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напор стилови за работа и играјте .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата