Комплет Здолниште Со точки За Жени Халтер Бикини Комплет Сончоглед Два Костими За Капење За Жени Резервоар Со Печатени Точки Со Машки Шорцеви Костими За Капење Под

Комплет Здолниште Со точки За Жени Халтер Бикини Комплет Сончоглед Два Костими За Капење За Жени Резервоар Со Печатени Точки

Во магацинот.
DEN 263.52
Тековен:

56" половината : 95-100см/37. Што добивате : 1 Комплет Костими За Капење Костим За Пливање За Жени Две Парчиња Плус Големина Галакси Топ И Здолниште Женски Костим За Капење Дводелни Шорцеви За Капење Блузи За Женски Градник Костими за Капење Шорцеви за Жени и Топ Големина табела : . Тип На Шема : Печатење.31" под биста : 105-110см/41. 82% Најлон, 18% Спандекс, Висококвалитетна Ткаенина Со Дизајн, Удобна И Погодна За Жени И Девојки. Долна Облека За Момчиња : Костимите За Капење Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна Покриеност, Што Ќе Ве Задржи Да Се Чувствувате Безбедно, Високиот Еластичен Појас Може Да Го Покрие Стомакот И Да Направи Да Изгледате Потенок.31" врвови должина : 71. Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 6 ЕУ Големина : 32 Биста : 75-80см/29,53-31,50" Под Биста : 70-75см/27,56-29,53" Врвови Должина : 61см/24,02" Половината : 65-70см/25,59-27,56" : 75-80см/29,53-31,50" Должина На дното : 25см/9,84"Големина : м големина на сад : 6 велика британија големина : 8 големина на еу : 34 биста : 80-85см/31,50-33,46" под биста : 75-80см/29,53-31,50" врвови должина : 62,5 см/24,61" половината : 70-75см/27,56-29,53" : 80-85см/31,50-33,46" должина на Дното : 26см/10,24"големина : л големина на сад : 8 велика Британија големина : 10 големина на еу : 36 биста : 85-90см/33,46-35,43" под биста : 80-85см/31,50-33,46" врвови должина : 64см/25,20" половината : 75-80см/29,53-31,50" : 85-90см/33,46-35,43" должина на дното : 27см/10,63"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 12 Големина На Еу : 38 Биста : 90-95см/35,43-37,40" под биста : 85-90см/33,46-35,43" врвови должина : 65,5 См/25,79" половината : 80-85см/31,50-33,46" : 90-95см/35,43-37,40" должина на дното : 28см/11,02"големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 14 големина на еу : 40 биста : 95-100см/37,40-39,37" под биста : 90-95см/35,43-37,40" Врвови Должина : 67см/26,38" половината : 85-90см/33,46-35,43" : 95-100см/37,40-39,37" долна должина : 29см/11,42"големина : хххл големина на сад : 14 велика британија големина : 18 еу големина : 42 биста : 100-105см/39,37-41,34" ПОД Биста : 95-100см/37,40-39,37" врвови должина : 68,5 см/26,97" половината : 90-95см/35,43-37,40" : 100-105см/39,37-41,34" должина на дното : 30см/11,81"големина : ххххл Сад Големина : 16 велика британија големина : 20 еу големина : 44 Биста : 105-110см/41. Повод : Дневно, базен, Море. Сезона : Лето.31" должина на ДНОТО : 31см/12. Должина На Облека : Редовна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата