Едноставно Дејзи, влечење лента, перница за печатење во лента

Едноставно Дејзи, влечење лента, перница за печатење во лента

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Стајлинг вашиот дом никогаш не бил толку лесен! Boundе ја обожавате атмосферата донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за перници. Со низа бои и обрасци, колекцијата за бегство на „Едноставно“ на Дејзи ќе го трансформира вашиот дом со својот изглед на тренд на тренд! Едноставно маргаритка, влечење лента, перница за печатење во лента : Стилирањето на вашиот дом никогаш не било толку лесно. Boundе ја обожавате атмосферата донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за перници. Низа на бои и обрасци. Трансформирајте го вашиот дом со овие перници за поставување тренд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата