Квир Око Кори Задача Стол Со Прилагодлива Висина И Вртење, лб. Капацитет, Црна

Квир Око Кори Задача Стол Со Прилагодлива Висина И Вртење, лб. Капацитет, Црна

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Um. Леле. Работите штотуку станаа 100% подобри со Столчето За Канцелариски Задачи На Квир Око Кори. Дизајниран со едноставна модерна силуета, Кори има тесни хоризонтални детали за тафтување од средината на векот на потпирачот за грб, давајќи му на столот малку жуж од екстра је-не-саис-квои за да го подигне својот стил од основен во жесток. Кори е изграден со силна дрвена конструкција со седишта обложени со пена, ногарки од челични цевки и тркала за тркала за да ви обезбеди долготрајна удобност, поддршка и издржливост. Време е да ја подигнете вашата домашна канцеларија левк и да го прославите неверојатното човечко суштество што сте. Столчето За Канцелариски Задачи Квир Око Кори е тука само за да ви помогне да го добиете вашиот домашен декор за да одговара на целата убавина што се случува одвнатре. Барате комплетен ~lewk~? Спарете ги овие столчиња за јадење со соодветен мебел за трпезарија. Прославете го вашиот канцелариски простор Со Колекцијата Квир Око Кори. Квир Око Кори Канцелариски Стол, Прилагодлив, Вртлив, Црна вештачка Кожа Модерен канцелариски стол без раце тапациран во стилска ткаенина со хоризонтално тафтување на потпирачот за грб. Совршен додаток на вашиот домашен канцелариски простор. Цврсти метални основни карактеристики со пет точки тркалачки тркала и способност за вртење од 360 степени за непречено движење. Вклучува механизам за подигнување на гас што може да ја прилагоди висината на седиштето помеѓу 17,5" и 21". Амортизираното седиште обезбедува дневна удобност за време на долги часови работа или студирање. Бродови во една кутија. Потребно е брзо и лесно склопување. Понудени во повеќе бои и материјали. 1-година ограничена гаранција. Димензии на производот : 23"L x 22"W x 30,5-34" H. ограничување На Тежината : 250 фунти. Нето тежина : 17 фунти. Димензии на испорака : 26 "L x 14"W x 23" H. Бруто тежина : 22 фунти. Забележете дека бидејќи тркалцата се движат наоколу, длабочината и ширината на столот се без тркалца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата