Цукерман, Џим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Јужна Африка, младенче Леопард што се крие од хиените

Цукерман, Џим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Јужна Африка, младенче Леопард што

Во магацинот.
DEN 527.84
Тековен:

Цукерман, Џим 23х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Јужна Африка, младенче Леопард што се крие од хиени. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Цукерман, Џим. Наслов : Јужна Африка, леопард младенче крие од хиени. Врамена Големина : 23х32 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Параметри на производот

Стоката во категоријата