Brinley Co. Comfortенски удобност ткаена гладијатор сандала

Brinley Co. Comfortенски удобност ткаена гладијатор сандала

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Влезете во вашата нова омилена сандала оваа сезона - Ландис. Оваа сандала секогаш ќе биде класика со својата лента за пети и ткаен дизајн на каиш на глуждот Крискрос. Дизајнот на Гладијатор секогаш ќе остане во стил. Додадете ја оваа прекрасна ткаена комфорна сандала во вашата колекција. Овие станови се изработени со кожена кожа и човечки материјали. Отворен пети е истакнат на овој чевел. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата