Персонализирана Стерлинг Сребрена кубна цирконија Почетна приврзова буква со синџир на врски

Персонализирана Стерлинг Сребрена кубна цирконија Почетна приврзова буква со синџир на врски

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Нашиот единствен почетен приврзок со кубна цирконија низ целиот со Бејл е едноставен, но елегантен. Брилијантната поставка ја истакнува почетната "z " со гламур и стил. Овој приврзок ѓердан е совршен, едноставен додаток на која било облека и прилика, или на слој со други ѓердани. Прави прекрасен подарок за себе или посебен некој во вашиот живот. Не е потребна персонализација. Персонализираната област е приближно 1/2 инчи H за 1/4 инчи W. направена од Стерлинг Сребрена. Должина на ланецот : 18 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата