Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats for Mercedes-Benz GL, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats for Mercedes-Benz GL, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Mercedes Benz GL 2018 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот сад за автомобили се сече за да го вклопите точниот распоред на вашиот мерцедес-бенз GL подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко водата на каналот на жлебовите , снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови- Отпорни рециклирани ПВЦ, БПА-панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање : Флексибилен нибс го зафаќа подот Да го задржите душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од животна гаранција за вашиот мир на умот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата