Грета жени широка ширина затворена пети Декоративни најлон мрежни садови црни 8,5

Грета жени широка ширина затворена пети Декоративни најлон мрежни садови црни 8,5

Во магацинот.
DEN 591.84
Тековен:

Fuzzy Greta Women Дополнителна широка ширина затворена пумпа за фустани за лепење на пети, добро се надополнува со каква било формална или фенси гардероба. Оваа прекрасно дизајнирана и украсена најлонска мрежа дами 2 "Средно потпетица е софистициран, но сепак секси. Плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, врсничка, нејасна и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода , удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетичка. Гумен ѓон. Затворено пети. Максимален ѓон на гума за влечење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата