Washburn SDFSBpack Take The Stage Electric Guitar Pack

Washburn SDFSBpack Take The Stage Electric Guitar Pack

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Сè што му треба на нов гитарист во еден пакет. Приклучете ја Song Master Deluxe Electric Guitar во вклучениот засилувач со 10 вати со обезбедениот кабел, прилагодете го со приемникот за клип-он, кабенете ја, зграпчете го вклучен избор и започнете да играте. Пакетот со 10 парчиња, исто така, вклучува држач за гитара, свирка торба и дополнителни жици кои уверуваат дека го имате она што ви треба. Срцето на "Take the Stage Pack " е електрични гитари на Guitar Guitars Sonamaster Deluxe. Оваа електрична гитара спакувана со одлика е изградена за сцената, испорачувајќи лесно чувство за игра и разноврсна Sonic понуда и поставки. Без разлика дали сте во вашата прва фаза на свирење на гитара или подготвени да ја преземете сцената и да ги извршите гитарите на Washburn, Take The Stage Electric Guitar Pack ќе биде таму за вас. Сè што треба да започнете да играте сега . Прекрасен пламен јавор од фурнир со сјај за сончање . удобен врат на јавор со модерна форма C. од двете . засилувач од 10 вати со кабел за гитара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата