Без граници на јуниори и јуниори плус високи дното на бикини со половината

Без граници на јуниори и јуниори плус високи дното на бикини со половината

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Необично, но сепак скромно .. ласкаво, но сепак модерно, има толку многу причини да се сакаат, без граници со високи дното на бикини. Изработени во шик ткаенина со ребра, овие дното на пливањето се почеток на вашиот совршен костим за капење. Едноставно, спарете ги со врвот за пливање по ваш избор и подготвени сте да ја земете на плажа. Исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина M. : Cheeky. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики : Силуета со високи половини; ребреста ткаенина; целосно наредени. Долто на пливање со високи половини за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата