Јужен брег Лионел со 6-фиоки градите, измолен даб

Јужен брег Лионел со 6-фиоки градите, измолен даб

Во магацинот.
DEN 2667.04
Тековен:

Farmhouse Chic Styling Look Не е повеќе за одличен дизајн и квалитетна конструкција, овој рустикален фустан е совршен за вашиот дом! Останете уредни! Со високи, наредени фиоки, оваа фустан од колекцијата Лионел беше дизајниран само за построги простори! Одликувајќи се со 4 големи и 2 мали фиоки со мазни метални рачки, оваа фустан обезбедува многу простор за облека, постелнина или општо складирање, одржувајќи го вашиот простор организиран и уредно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата