Заптивка за капакот на вентилот Елринг

Заптивка за капакот на вентилот Елринг

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Заптивка за заптивка на вентилот Елсинг вентил, заптивките на вентилот за вентили се дизајнирани за да ги исполнат специфичните барања на местото за инсталација. Произведени од висококвалитетни материјали, дихтунзите се дизајнирани да обезбедат одлични перформанси и сигурност. Заптивките на капакот на вентилот Elring се одликуваат со специјално дизајнирани усни за запечатување. Целокупниот распоред на овие усни е од особено значење кога станува збор за обезбедување висококвалитетен печат и долг животен век. Истото важи и за избор на суровини со врвен квалитет. Карактеристики и придобивки : Висококвалитетен дизајн и инженерство за врвни материјали за совршени перформанси и процеси на лекување со висока прецизност за совршена цврстина на брегот и супериорна сигурност Поголемиот дел од заптивките на вентилот Елринг, се продаваат како комплети за подобрена погодност и ефикасна инсталација на заптивката на вентилот за вентил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата