Сафавиех Мауи Наутички Tableан Тркалезна Тапан Столче Маса

Сафавиех Мауи Наутички Tableан Тркалезна Тапан Столче Маса

Во магацинот.
DEN 2559.84
Тековен:

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Мауи Наутички Drан Тркалезна Маса За Столче за Тапанприродна убавина, оваа современа маса за столче одoolан тапан ја ажурира секоја модерна дневна соба. Дизајниран со смирувачка природна завршница за да ја истакне својата изработка, беспрекорно се вклопува во секој декор. Користете во парови заедно со софа или стол за читање. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка од дрво од woodан и манго за долготрајна долговечност. Не Е Потребно Собрание. Боја : Природна. Точка Димензија : 17.7 во. В х 17.7 во. Д х 18.9 во. Х. Тежина На Предметот : 6,61 фунти. Капацитет на тежина : 275 фунти. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата