Шепа Кожа Куче Јака Големина Виолетова

Шепа Кожа Куче Јака Големина Виолетова

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ова Е Шепа Кожа Куче Јака Големина 22 Виолетова. 1" широка вистинска кожна јака со еден ред украсни шепи.Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа кожна јака за кучиња од шепа е одличен моден кожен предмет од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Јаки за кучиња и Каишки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата