во - фузул Fashion Модни Зделки

во - фузул Fashion Модни Зделки

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Така, лесно можете да создадете уникатно чувство без оглед на сцената.37" Должина На Ракавот : 14cm/5.Ако има нешто нејасно, ве молиме слободно контактирајте не. Ви посакуваме среќен секојдневие! Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1pc Топ Големина Табела : Лабе Големина Големина Биста Должина На Ракавот Должина На Рамото L Големи 100cm/39. Уникатниот дизајн одговара со меката силуета создава нежен женски впечаток без пренагласување на линијата на телото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата