Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски издвоен долг миди фустан

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски издвоен долг миди фустан

Во магацинот.
DEN 239.68
Тековен:

Чиста елеганција. Овој миди фустан од фармерките на Софија има прекрасен чист тело, подвлечен со цврст, отстранлив лизга-ултра-фемм за кога барате нешто малку дополнително за носење. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Elegancia en su máxima expresión. Este vetido a Media pierna de sofia jeans cuenta con una tela transparente que resalta con un un fondo sólido y отстранлив. Суперфеменно пара Куандо Кверас Понтерте алго un poco más особено. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/100% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". ФИТ : Вметнат на еластична половината/Адеадо Ен Ла Синтура Елстица. Должина : MIDI должина; 45-1/2 ”долг од највисоката точка на рамото за големината S/largo медиумска пирна; 45-1/2 ”де Ларго Десде Ел Пунто Мас Алто дел Хомбро Пара Уна Тала Пекеа„ С “. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Долги ракави со манжетни за цртање/манга ларга консалас en los puños. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Сплит врат со трим на шутнување; чисто тело со отстранлив внатрешен лизга; Ниво на полите/Куело Абиерто кон Ритет Кон Волантес; Tela Transparente con fondo interno Отстранлив; Рудо Ескалонадо. Долг ракав миди фустан од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата