Трговска марка ликовна уметност Луси Б Канвас уметност од Дин Русо, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Луси Б Канвас уметност од Дин Русо, црна мат, рамка за бреза

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Луси Б“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата