Око бонбони на бонбони плус големина опремена со саќе кревајќи саќе

Око бонбони на бонбони плус големина опремена со саќе кревајќи саќе

Во магацинот.
DEN 479.52
Тековен:

Додадете малку омф вашиот активен изглед со овие џогери од саќе од бонбони за очи! Дизајнирани со расипување на цвест, овие опремени џогери го зголемуваат вашиот ѓубре за стил што сигурно ќе биде вашата нова опсесија. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Подигање : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска; назад руширање; ткаенина од саќе; Супер мек. Плус големина на саќе-кревање на саќе за јуниори од бонбони за очи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата