Надреална пластеничка од бреза, хоризонтална, 16 “

Надреална пластеничка од бреза, хоризонтална, 16 “

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Неверојатно силен, неверојатно лесен и уникатно отпорен на временски услови, овој пластеник е градинарски супериорен. Надреална планер за бреза, хоризонтална, 16 “ : автентична кора завршница направена од калап на вистински трупци. Индивидуално рачно насликани. Димензионална кора завршница што е груба, солидна и има апсолутно вистински изглед и чувство. УВ-отпорна боја за перформанси без избледени. Изработени од тешки, полиуретан со висока густина. Целосно водоотпорно. Исклучително лесен. Ја задржува вистинската количина на влага за здрави растенија. Ги одржува растенијата поладни во топли денови и помага да се изолираат од ладни температури. Тежина : 2,5 фунти. Димензии : 16,5 "x 10" x 10 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата