Вофејдо Зимски Палта За Мажи, Мажи И Жени Блуза Кошулаumn И Зима Слободно Време Џемпер Со Качулка Еднобоен Џемпер Мека Врвна Блуза, Зимски Јакни За Мажи, Џемпери За Ма

Вофејдо Зимски Палта За Мажи, Мажи И Жени Блуза Кошулаumn И Зима Слободно Време Џемпер Со Качулка Еднобоен Џемпер Мека Врвна

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Горна Должина : 70см/27.56" Ракав : 66см/25.98 "Биста : 108см/42.52' . Големина : М Горна Должина : 72см/28.35" Ракав : 68см/26.77 "Биста : 112см/44.09" . Големина : L Горната Должина : 74cm/29.13 "Ракав : 70cm/27.56 " Биста : 118cm/46.46" . Големина : XL Горната Должина : 76cm/29.92 "Ракав : 72cm/28.35 " Биста : 124cm/48.82" . Големина : XXL Горната Должина : 78cm/30.71 "Ракав : 74cm/29.13 " Биста : 132cm/51.97" . Големина : Xxxl Горната Должина : 80cm/31.50" Ракав : 76cm/29.92 "Биста : 138cm/54.33" Карактеристики : Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Материјал : изработен е од мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Дизајн стил : Мажи И Жени Блуза Кошулаumn И Зима Слободно Време Џемпер Со Качулка Еднобоен Џемпер Мека Врвна Блузаудобен материјал, погоден за различни прилики, стилски и моден ве прават попривлечни. ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи факторидизајн стил : ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори Машка И Женска Блуза Кошулаumn И Зима Слободно Време Џемпер Со Качулка Еднобоен Џемпер Мека Врвна Блуза. Удобен материјал, погоден за различни прилики, стилски и мода ве прават попривлечни големина : постојат многу видови на големини, можете да изберете соодветна големина на табелата со големини и нашата големина Е азиска големина. Задоволителна услуга : ние што нашите клиенти можат да добијат извонредни производи по разумни цени и одлична услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата