Ремек-дела Спортска Панорамска Загатка-Нфл Тампа Беј Буканеерс Центар Поглед

Ремек-дела Спортска Панорамска Загатка-Нфл Тампа Беј Буканеерс Центар Поглед

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Ова Ремек-Дела Нфл 1000pc 13" x 39" Панорамски Тампа Беј Buccaneers Загатка карактеристики на поглед на стадионот за време на живо игра со такви неверојатни детали дека тоа е заедничко за вас да се најдете како дел од фотографијата. За да се намали неговото влијание врз нашата околина, иверицата што се користи во оваа загатка е изработена од рециклиран материјал. Тампа Беј Buccaneers Стадион Панорамски Загатка. Д-Р Играчка Награда За Извонредност - 100 Најдобри Играчки. Официјално Лиценциран Нфл Производ. 1000 Парчиња во завршена загатка од 13 инчи на 39 инчи Погодна за врамување кога е составена. Дебела рециклирана табла за загатки и парчиња со случајно сечење обезбедуваат цврсто вклопување и создаваат забавно искуство. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата