Џамбу женски јулија Банџи обични чевли

Џамбу женски јулија Банџи обични чевли

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Со едноставност и способност за истегнување, овие воздушни чевли го олеснуваат лансирањето на вашата авантура. Спортските станови имаат банџи на страните, нелизгачки надворешни ѓонови и кадифен амортизирање на мемориската пена под нозете за непрекинато удобност и самодоверба. Повик. влези. Удобност. Вештачка кожа. Банџи. затворање на кука и јамка. Меморија форма подножје.

Параметри на производот

Стоката во категоријата