Флеш Мебел Монтереј Прилагодливи Адирондак Лежалка Со Држач За Чаши-Сите Временски Услови Затворен Отворен HDPE Дневна Стол Во Браун

Флеш Мебел Монтереј Прилагодливи Адирондак Лежалка Со Држач За Чаши-Сите Временски Услови Затворен Отворен HDPE Дневна Стол

Во магацинот.
DEN 4175.68
Тековен:

Флеш Мебел Монтереј Прилагодливи Адирондак Лежалка Со Држач За Чаши-Сите Временски Услови Затворен/Отворен HDPE Дневна Стол Во Браун. Поддржувачкиот грб може да се прилагоди на 5 позиции за навалување за сопствена удобност. Склопувањето е брзо и лесно со вклучените алатки и чекор-по-чекор инструкции и влажна крпа е се што е потребно за одржување на изгледот на овој прекрасен Стол Адирондак со држач за чаши.75" H; Големина На Раката : 17 "H од подот; 4. Хдпе Составот Нема Да Изгние, Чип или Кора.5" H од седиштето; Големина На Држачот : 3'w x 3 "D x 2" H.Обезбедете целосна удобност за гостите и покровителите во вашиот комерцијален бизнис и пријателите и семејството дома со овој прилагодлив лежалка Во Стилот На Адирондак За сите временски Услови со држач за чаши. Составен ОД HDPE, овој стол за внатрешен двор го имитира изгледот на дрвото, но е посилен и не бара никаква работа што го крши грбот за одржување. Прекрасно изработен за да се вклопи во секој декор, овој стол за одмор на отворено е идеален за седишта покрај базенот и дворот. Грбот Се Прилагодува на 5 Позиции за Навалување. Составот од вештачко дрво нема да изгние, чип или кора и никогаш нема да биде потребно сликање или брусење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата