Линдхурст Абигејл Традиционален Граничен Тепих, Мулти Црвен, 5'3 5'3 Круг

Линдхурст Абигејл Традиционален Граничен Тепих, Мулти Црвен, 5'3 5'3 Круг

Во магацинот.
DEN 1527.68
Тековен:

Моќта Се Појави Во Турција. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата