Атлетски дела девојки микрофлеа пуловер и пријатна нозе со 2 парчиња активен сет, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки микрофлеа пуловер и пријатна нозе со 2 парчиња активен сет, големини 4- & плус

Во магацинот.
DEN 192.00
Тековен:

Вашата девојка во движење ќе го сака овој пријатна микрофлеценска врвна и пријатна нозе поставена од атлетски дела! Таа е сигурна дека ќе остане пријатна и удобна низ сите нејзини дневни активности. И двајцата ќе ја сакате разноврсноста на облеката - измешајте ги и да одговарате на двете парчиња со нејзините омилени најважни гардероба за да создадете бројни облеки! 100% полиестерско руно. 96% полиестер, 4% спандекс велбоа руно. Четвртина поштенски. Пријатно нозе. Квартална поштенска и сет за нозе. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, користете само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Направено во Индонезија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата